İÇ PİYASA

Phone : [90 212] 253 66 30
Fax : [90 212] 237 46 84
e-mail : satis@dilerhld.com
Ülkemizde Diler Grubunun saygınlığı inşaat çeliği konusunda yıllardır gösterdiği başarı ve kalite anlayışı ile oluşmuştur.

İç piyasa satış departmanı olarak İskenderun-Payas’taki Yazıcı Demir Çelik üretim tesislerimiz ve Gebze-Dilovasında’ki  Diler Demir Çelik üretim tesislerimiz bölgelerinde ve tüm ülkemizde ihtiyaç duyulan kaliteli inşaat demiri ve mamüllerinin projelere,müteahhitlere ve demir-çelik firmalarına satış hizmetini vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışı her türlü kalite sertifikasına sahip entegre tesislerimizde Ø8-Ø40mm nervürlü inşaat demiri başta olmak üzere ürünlerimiz ülkemizin dörtbir yanına pazarlanmaktadır.

Ayrıca Diler Demir Çelik bünyesinde bulunan Filmaşin üretim tesislerimizde endüstri kalitesinde elektrotluk ve civatalık her türlü sanayi kullanımına uygun yüksek alaşımlı filmaşinler ile inşaat kalitesinde çelik hasır , tel ve çivi imalatında kullanılan düşük karbonlu filmaşinler ve nervürlü filmaşinler yurtiçindeki kullanıcılarına sunulmaktadır.Ülkemizdeki haddehaneler için her türlü çelik kütük satışı ve pazarlanması da departmanımızın hizmetleri arasındadır.