CORNELIA DIAMOND

Phone : [90 242] 710 16 00
Fax : [90 242] 715 33 42
e-mail : sales@corneliadiamond.com
web : www.corneliaresort.com

ÖNCE KALİTE…

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, doğaya ve çevreye saygıyı koruyarak yaratılmış çok özel bir dünyadır. En yüksek kalitesi ve fark yaratma hedefiyle yola çıkmış bir ekibe ve sunduğu seçeneklerle tatili büyüleyici bir deneyime dönüştürecek tüm olanaklara sahiptir.  Cornelia Hotels zincirinin tamamında aynı kalite standartında sunulan, markalaşmış hizmetler yer almaktadır. Ana hedefimiz; misafirlerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.  Toplam Kalite anlayışıyla hareket ederken, kalite yönetim sistemimizin dinamik yapısını korumak, geliştirmek ve etkinliğini sürekli kılmak öncelikli ve vazgeçilmez yönetim kuralımızdır.  Bu ilkeler ışığında ulusal ve uluslararası pazarda fark yaratarak rekabet eden otelimiz her zaman lider olabilmek için gereken kararlılığı gösterecektir.  

GENEL BİLGİLER

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa, doğal güzelliklerle çevrili Belek bölgesinde, 200.000m2 alanda, eşsiz güzellikteki fıstık çamı ormanlarının, Akdeniz’in pırıl pırıl sularıyla buluştuğu bir noktada konumlanmıştır. Mimari tasarımı, farklı beğenilere ve ihtiyaçlara sahip misafirlerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak çeşitliliğe sahiptir. Standart odaların yanısıra, değişik özelliklerde suitler, havuz bağlantılı villalar , havuz veya bahçe bağlantılı aile suitleri ile hizmet vermektedir.   Otelimizde, bir ana restaurant, bir snack restaurant ve biri VIP olmak üzere dünya mutfaklarından mükemmel örnekler veren yedi farklı A La Carte Restaurant bulunmaktadır.   Ayrıca, misafirlermizin keyifli dakikalar geçirecekleri on ayrı barda ‘mevsime göre’ hizmet verilmektedir. Çeşitli büyüklüklerde yedi adet, toplam 2000 kişi kapasiteli kongre merkezinin yanısıra Spa & Wellness hizmetine bambaşka bir yorum getiren, bedeninize olduğu kadar ruhunuza da hitap eden Crassula Spa için büyük bir alan ayrılmıştır. Misafirlerimize dünyanın en doğal, en başarılı uygulamalarının yapılacağı mükemmel bir ortam hazırlanmıştır.    Ayrıca, otelimizden direkt geçiş yapılabilen 27 delikli Nick Faldo Golf Course ve David Leadbetter liderliğindeki Golf Akademisi konuklarımızın hizmetindedir. Kapalı özel havuz (ısıtmalı), aquapark, güneşten korumalı çocuk havuzları, bir adet açık ısıtmalı havuz, üç adet jakuzi olmak üzere 12.000m2 havuz alanında toplam sekiz adet havuz mevcuttur. Otelimizin çevresini neredeyse tamamen saran özel havuz tasarımı, misafirlerimizin suyun büyüsü ile her an iç içe olmalarına olanak sağlamaktadır.   Bilardo, bowling (4 bant), eğlence dünyası, , squash, on adet tenis kortu (7 Toprak, 2 Sert ve 1 Suni Çim Zemin), su sporları ve tüm gün boyu animasyon aktiviteleri, kapalı ve açık iki adet anfi-tiyatrosu,  Ayrıca fitness center, Atlantis Çocuk Dünyası, alışveriş sokağı, kuru temizleme servisi, kuaför, doktor, rent a car ofisi, internet cafe, genel aktivite alanlarında ve kongre merkezinde wireless internet imkanı bulunmaktadır. Özel plajımız da 250m uzunluğunda, 50m genişliğindedir. Plajımız ayrıca, toplam 1150m2 iskele alanına sahiptir.  

Vizyonumuz ;

Cornelia Diamond Golf Resort & Spa  insan kaynakları sistemlerinin ve çalışmalarının çağdaş ölçülere  erişmesini sağlayarak personelin gerçekten mutlu olduğu ve çalışmak için öncelikle tercih edilen otellerden birisi olma perspektifini esas almaktır.  Tüm çalışanların, sağlıklı insan kaynakları politika ve uygulamaları ile devamlı gelişen işletme biliminin uygulayıcısı olarak; çağdaş ve araştırmacı bir vizyona sahip olmasını sağlamaktır.   

Misyonumuz ;

ISO 9001: 2000 KYS değer ve hedeflerini, belli bir plan çerçevesinde, Cornelia Diamond Golf Resort & Spa  Otel’e değer sağlayacak şekilde uygulamaktır.  Süreç ve sistemlerle bireysel ve takım performansını geliştirerek, çalışan memnuniyetine dayanan Cornelia Diamond Golf Resort & Spa  Otel’inin hedeflediği başarılı sonuçlara ulaşmasına destek olmaktır.  Cornelia Diamond Golf Resort & Spa  Otel’ e  eğitim düzeyi yüksek , kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyecek, alt personelin eğitimine özen göstererek Diler Holding bünyesinin değerlerini benimseyip  devamını sağlayacak kişileri kazandırmaktır.   

Ana hedeflerimiz ;

Hedeflerimiz, çağdaş yapılanmayı ve kurumsallaşmanın  getirdiği değişimleri desteklemek, otelimize eğitim düzeyi yüksek, yenilik ve gelişmelere açık kendisini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, şirket menfaatlerini kişisel mefaatlerinin önünde tutan, kurum değerlerimizi benimseyen ve yaşatacak kişileri kazandırmak,çalışanların memnuniyetini ve motivasyonlarını yükseltmektir.  

Ayrıntılı bilgi için ; 
 www.corneliaresort.com