CORNELIA DE LUXE

Phone : [90 242] 710 15 00
Fax : [90 242] 715 24 50
e-mail : sales@corneliadeluxe.com
web : www.corneliaresort.com

 

ÖNCE KALİTE…

Belek; doğal güzellikleri ile Akdeniz sahilinde, Antalya'ya 35 km mesafede yer almakta olup, uzun sahilinde pek çok beach hotel ve golf hotel hizmet vermektedir. Bu doğal güzelliklerin arasında en iyi kalitede hizmet sunma kararlığı ile yoluna devam eden Cornelia De Luxe Resort Belek İleribaşı mevkiinde, Belek sahil şeridine sıfır konumdadır. Antalya Havalimanına 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km uzaklıktadır.

 Cornelia Golf Club "Nick Faldo Championship Golf Course" ise Belek İskele mevkiinde, Kasım 2006 itibariyle golf misafirlerini ağırlamaktadır.

 Cornelia, seyahatlerinizi düşlediğinizden daha fazla keyif alacağınız şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan, kusursuz bir ev sahibidir.

Hizmet Politikamız;

Cornelia De Luxe Resort Hotel, tüm çalışanlarıyla birlikte doğa ve çevreyi koruyarak en iyi kalitede hizmet sunmak için gereken kararlılığa ve çalışma gücüne sahiptir. Otelimizin ana hedefi; Gıda güvenlik sistemi uygulaması ile hijyen şartlarını ön planda tutarak müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, kendini sürekli geliştirmek ve yenilemektir.

 Toplam Kalite anlayışıyla hareket ederken, kalite yönetim sistemimizin dinamik yapısını korumak, geliştirmek ve etkinliğini sürekli kılmak öncelikli ve vazgeçilmez yönetim kuralımızdır.

 Bu ilkeler ışığında ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet göstererek rekabet eden otelimiz her zaman lider olabilmek için gereken kararlılığı gösterecektir.

Vizyonumuz

Cornelia De Luxe Resort Otel İnsan Kaynakları sistemlerinin ve çalışmalarının çağdaş ölçülere erişmesini sağlayarak, personelin gerçekten mutlu olduğu ve çalışmak için öncelikle tercih edilen otellerden birisi olmaktır.

 Tüm çalışanların, sağlıklı İnsan Kaynakları politika ve uygulamaları ile devamlı gelişen işletme biliminin uygulayıcısı olarak; çağdaş ve araştırmacı bir vizyona sahip olmasını sağlamaktır.

Misyonumuz

ISO 9001 : 2000 KYS değer ve hedefleri, belli bir plan çercevesinde, Cornelia De Luxe Resort Otel’e katma değer sağlayacak şekilde uygulamaktır.

 Süreç ve sistemlerle bireysel ve takım performansını geliştirerek, çalışan memnuniyetine dayanan Cornelia De Luxe Resort Otel’inin hedeflediği başarılı sonuçlara ulaşmasına destek olmaktır.

Cornelia De Luxe Resort Otel’e eğitim düzeyi yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyecek, alt personelin eğitimine özen göstererek, Diler Holding bünyesinin değerlerini benimseyip, devamını sağlayacak kişileri kazandırmaktır.

Ana Hedeflerimiz

Hedeflerimiz, çağdaş yapılanmayı ve kurumsallaşmanın getirdiği değişimleri desteklemek, Otelimize eğitim düzeyi yüksek, yenilik ve gelişmelere açık kendisini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, şirket menfaatlerini kişisel menfaatlerinin önünde tutan, kurum değerlerimizi benimseyip, yaşatacak kişileri kazandırmak, Çalışanların memnuniyetini ve motivasyonlarını yükseltmektir.

KALİTE, GIDA GÜVENLİĞİ  VE ÇEVRE POLİTİKASI

Cornelia De Luxe Resort, tüm çalışanlarıyla birlikte doğa ve çevreyi koruyarak en iyi kalitede hizmet sunmak için gereken kararlılığa ve çalışma gücüne sahiptir. 

Toplam kalite anlayışıyla hareket ederken, kalite yönetim sistemimizin dinamik yapısını korur, geliştirir ve etkinliğini sürekli kılarız.

İçinde yaşadığımız çevreyi korumak ve devamlılığını sağlamak amacıyla; Ülkemizde yürürlükte olan çevre mevzuat, kanun ve yönetmeliklere uyar, tüm yasal gereklilikleri eksiksiz yerine getiririz.

Faaliyetlerimizi yürütürken çevreye etkilerini tespit eder, olumsuz etkileri, olası tehlikeleri ve atıklarımızı kontrol altına alır, hava, su ve toprak kirlenmesini, enerji tüketimini en aza indirgemek için gerekli önlemleri alır ve doğal kaynakların etkin kullanımını sağlarız. Faaliyetlerimizi kontrol eder ve sürekli iyileştiririz. 

Çevre konusunda başarıya ulaşmak için tüm çalışanlarımızı bilinçlendirmek ve bireysel sorumluluk kazandırmak için eğitim veririz.

Çevre bilincinin, sadece çalışanlarımızca değil, konuklarımız ve yetkili mercilerce de benimsenmesini sağlar ve sivil toplum örgütleri veya yerel birliklerle işbirliği yaparak çevre koruma projeleri üretilmesine katkıda bulunuruz.

Otelimiz misafirlerinin sağlığı ve güvenliği için; Gıda güvenliği yönetim sistemi uygulaması ile hijyen şartlarını ön planda tutar, sağlıklı gıda üretimi ile ilgili tüm ulusal ve uluslararası standartlara ve yasal mevzuat hükümlerine uyar, misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılar ve faaliyetlerimizi sürekli geliştirerek yenileriz.

Bu ilkeler ışığında ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet göstererek rekabet eden otelimiz her zaman lider olabilmek için gereken kararlılığı  gösterecektir. 

Ayrıntılı bilgi için ;  www.corneliaresort.com